Dlaczego warto zdecydować się na hokery obrotowe?

Hokery obrotowe to posiadają szereg funkcjonalnych cech, dla których warto rozważyć ich zakupów. Tego typu produkty doskonale korelują z wysokimi powierzchniami stołowymi, nadając całemu wnętrzu wszechstronności i nowoczesnego charakteru. Hokery obrotowe bardzo często posiadają także możliwość regulacji wysokości, co pozwala na doskonałe dopasowanie siedziska do indywidualnych potrzeb. Dlatego też ten element wyposażenia można często spotkać nie tylko w biurach, ale i w salonach fryzjerskich, czy makijażowych.

Drewniane hokery - gdzie się sprawdzą?

Drewniane hokery doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w prywatnych wnętrzach mieszkalnych. Doskonale korelują z wysokimi blatami kuchennymi, a w których sytuacjach stanowią alternatywę dla tradycyjnego stołu z krzesłami. Tego typu rozwiązanie bardzo często stosowane jest w małych pomieszczeniach (np. przestrzeń kuchenna w kawalerkach). Decydując się na zakup hokera, warto dokładnie zapoznać się z poszczególnymi elementami specyfikacji.

Ile kosztują hokery biurowe?

Istotne znaczenie dla komfortu użytkowania i trwałości hokerów mają takie elementy specyfikacji jak: możliwość regulacji, obecność podnóżek, rodzaj siedziska i materiał, z jakiego zostało ono wykonane, mechanizm obrotowy 360°, czy sposób wyprofilowania oparcia. Przed zakupem należy zastanowić się, które parametry stanowią dla nas lub dla naszego biznesu prymarne znaczenie. To właśnie one warunkują ostateczną cenę hokerów. Na stronie contino.pl można zapoznać się z bogatą ofertą hokerów biurowych i nie tylko.